Udgir Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.73

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E ëmbël
USD 85.73

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Guximtare
USD 148.61

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.61

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 148.61

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 148.61

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 148.61

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

E shijshme
USD 120.03

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Strehim
USD 148.61

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 85.73

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e mrekullueshme
USD 85.73

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Flirtim
USD 85.73

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO