Unao Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.06

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.64

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.64

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Delikate
USD 88.06

Delikate

12 Trëndafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 88.06

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Festim
USD 152.64

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Strehim
USD 152.64

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 88.06

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Ndjeshme
USD 88.06

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 152.64

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Flirtim
USD 88.06

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 152.64

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO