Upal Kalan Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.27

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Shpresë
USD 86.27

Shpresë

Gerbera

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.53

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.53

Nënshtrim

24 Trëndafila

Urtësi
USD 86.27

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Festim
USD 149.53

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 107.84

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 86.27

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Mashtrim
USD 86.27

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 149.53

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.27

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Arratisu Me Mua
USD 86.27

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO