Varanasi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.08

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.94

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.94

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 150.94

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Festim
USD 150.94

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Pranim Dashurie
USD 87.08

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 150.94

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Mirënjohje
USD 87.08

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Pritshmëri
USD 87.08

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 121.91

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Origjinale
USD 121.91

Origjinale

12 Zambakë

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 150.94

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO