Vejalpur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.93

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 150.69

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.69

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.69

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 150.69

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Origjinale
USD 121.71

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 108.67

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Strehim
USD 150.69

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 86.93

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.93

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Modesti
USD 86.93

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Flirtim
USD 86.93

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO