Veraval Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.38

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.45

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.45

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 122.33

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Ashpërsi
USD 87.38

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Festim
USD 151.45

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 151.45

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Strehim
USD 151.45

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.38

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 151.45

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Bukuri e Ndjeshme
USD 87.38

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Mendime Qiellore
USD 151.45

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO