Vidisha Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.88

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Bashkim
USD 120.23

Bashkim

24 trëndafila

E hirshme
USD 85.88

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.86

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 148.86

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 148.86

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Ego
USD 85.88

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Shikim i Shpejtë
USD 148.86

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Dashuri e Pastër
USD 154.58

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 148.86

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Shëndet i Mirë
USD 107.35

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Dashuri Besuese
USD 148.86

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO