Vijajavada Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.87

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 86.87

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.58

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.58

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 150.58

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Madhështore
USD 150.58

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 121.62

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 150.58

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.87

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 108.59

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Flirtim
USD 86.87

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 150.58

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO