Bandung Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bandung është i rrethuar nga vullkane dhe plantacionet e çajit. Kjo zonë unike është shtëpia e mbi 4000 lloje bimësh. Lulja brilante e hënës është një ndër lulet e zakonshme. Vizitorët në këtë qytet mund të shikojnë edhe kanat e verdha, portokalli e të kuqe, së bashku me orkidetë dhe margaritarët. Karanfilat e vegjël, trëndafilat hibrid dhe ata ngjitës mund të shihen gjithashtu në Bandung.
Pafajësi
USD 123.13

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Mendime Qiellore
USD 123.13

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Ashpërsi
USD 69.82

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 69.82

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 125.67

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Kotësi
USD 97.74

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 69.82

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 88.86

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 69.82

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Urime
USD 97.74

Urime

Trëndafila dhe orkide

Rini
USD 69.82

Rini

Trëndafila dhe karafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 69.82

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 123.13

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Shije e Mirë
USD 123.13

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Përulësi e Këndshme
USD 69.82

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Delikate
USD 69.82

Delikate

12 Trëndafila

Dashuri Për Natyrën
USD 97.74

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 123.13

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top