Medan Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Medan ndodhet në bregdetin verior të Indonezisë. Kjo e bën atë vendin ideal për rritjen e shumë luleve vendase. Ka mbi 5000 lloje të orkideve që rriten në vend ku disa prej tyre mund të gjenden në Medan. Orkidetë e bardha në formë hëne dhe gladiolat e gjata janë të zakonshme. Anturiumët dhe gerberat në formë qershie poashtu rriten në këtë zonë.
Joshje
USD 90.90

Joshje

12 Trëndafila

Rrezikojmë
USD 71.42

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Fisnike
USD 71.42

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 125.95

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Pranim
USD 71.42

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Bukuri Shpirtërore
USD 125.95

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 71.42

Shpresë

Gerbera

Humor
USD 90.90

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Bukuri e Qëndrueshme
USD 71.42

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 71.42

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Mbrojtje
USD 90.90

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Hijeshi e Pjekur
USD 71.42

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 99.98

Besnikëri

24 Trëndafila

Strehim
USD 125.95

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Shenjtë
USD 125.95

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 71.42

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Qejf
USD 125.95

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Dashuri Besuese
USD 125.95

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Top