Dublin Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Dublini është kryeqyteti i Irlandës. Ky qytet i gjallë dhe historik poashtu ka edhe kopshtin nacional botanik. Rozmarinat e drithërave janë disa nga lulet të cilët vizitorët mund ti shikojnë. Poashtu ka edhe zhabinë të bukur e të verdhë si dhe lule livadhe. Patjetër që do të prisni të shikoni edhe tërfil e ku kopshtet nuk do të ju dëshpërojnë.
Modesti
USD 67.37

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Përshtypje Që Zgjat
USD 106.57

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Ashpërsi
USD 67.37

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 67.37

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri e Shenjtë
USD 106.57

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Durim
USD 67.37

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 76.56

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 76.56

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Ego
USD 67.37

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 67.37

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

E këndshme
USD 94.32

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Pranim Dashurie
USD 67.37

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 67.37

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 67.37

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

E dhimbsur
USD 67.37

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 67.37

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

E re
USD 67.37

E re

Zambakë dhe trëndafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 67.37

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Top