Dun Laogher Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Dun Laoghaire është i njohur për portin e vet gjigand. Por rrugët e qytetit janë ato që të tërheqin vëmendjen. Vazot e varura me lule mund të shihen para çdo shtëpie e dyqani të mbushura me lule shumëngjyrëshe. Trëndafilat e vegjët e të verdhë si dhe zhabinët delikatë janë të zakonshëm. Poashtu ka edhe tërfil, margaritarë, gerbera dhe krizantema. Në disa vazo mund të shihen edhe gojujku shumëngjyrësh.
Rehati
USD 104.55

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Karakter
USD 118.97

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 66.09

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 104.55

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 66.09

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Zonjë e Bukur
USD 66.09

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 66.09

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Hutim
USD 104.55

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 66.09

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Durim
USD 66.09

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

E hirshme
USD 66.09

E hirshme

Karafila , trëndafila

Fyerje
USD 104.55

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 104.55

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Rini
USD 66.09

Rini

Trëndafila dhe karafila

Seksi
USD 93.13

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 104.55

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Jetë e Lumtur
USD 75.11

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Delikate
USD 66.09

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top