Kork Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Cork është një qytet i pasur dhe shumëngjyrësh me shumë lule. Kopshtet Fota Arboretum ndodhen në qytet. Në këto kopshte mund të gjenden disa lloje të drunjëve lulëzues. Poashtu ndodhet edhe një koleksion i madh i trëndafilave. Livandot dhe rozmarinat poashtu rriten në kopshte, së bashku me tulipanët dhe zhabinët. Poashtu mund të shihni edhe tërfilin, lulen kombëtare të Irlandës.
Rini
USD 65.56

Rini

Trëndafila dhe karafila

Përkryerje
USD 91.79

Përkryerje

24 Trëndafila

Humor
USD 74.50

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 65.56

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

E ëmbël
USD 65.56

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Misterioze
USD 74.50

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 65.56

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

E hirshme
USD 65.56

E hirshme

Karafila , trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 74.50

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 103.71

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Shije e Mirë
USD 103.71

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 65.56

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 65.56

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Thashethemëse
USD 118.01

Thashethemëse

72 Trëndafila

Mashtrim
USD 65.56

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 103.71

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Dashuri e Pastër
USD 118.01

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Urime
USD 91.79

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top