Limerick Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Magjepsëse
USD 149.79

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 149.79

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 88.42

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 88.42

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Mahnitëse
USD 159.16

Mahnitëse

Trëndafila

Urime
USD 123.79

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 88.42

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 88.42

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Gazmore
USD 88.42

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 123.79

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

E dhimbsur
USD 88.42

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Arratisu Me Mua
USD 88.42

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO