Sligeach Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuri e mrekullueshme
USD 89.90

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

E re
USD 89.90

E re

Zambakë dhe trëndafila

Joshje
USD 109.73

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 152.30

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Dashuri Besuese
USD 152.30

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Seksi
USD 149.40

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 89.90

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 152.30

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 89.90

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 89.90

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Zonjë e Bukur
USD 89.90

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Mahnitëse
USD 161.82

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO