Acireale Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshje e Gjatë
USD 103.11

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Ashpërsi
USD 73.65

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Vdes për ty
USD 132.57

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 73.65

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Dashuri e mrekullueshme
USD 73.65

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Urime
USD 103.11

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Modesti
USD 73.65

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Lavdi
USD 73.65

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Madhështore
USD 132.57

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 95.75

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Shije e Mirë
USD 132.57

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.48

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO