Alba Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Paqe
USD 72.20

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 72.20

Pranim Dashurie

Trëndafila

Vdes për ty
USD 129.96

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 93.86

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Urime
USD 101.08

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.20

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 93.86

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.86

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.30

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 101.08

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Dashuri e Pastër
USD 129.96

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 72.20

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO