Albano Laziale Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Plot Shkëlqim
USD 72.72

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Delikate
USD 72.72

Delikate

12 Trëndafila

Puthje
USD 101.81

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.89

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 72.72

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 72.72

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 72.72

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Urime
USD 101.81

Urime

Trëndafila dhe orkide

E ëmbël
USD 72.72

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Durim
USD 72.72

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Optimizëm
USD 109.08

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 130.89

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO