Alessandria Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri Pa Ndjenja
USD 93.85

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Durim
USD 72.19

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Vdes për ty
USD 129.94

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 108.28

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 72.19

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 101.06

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Forcë
USD 93.85

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Melodioze
USD 101.06

Melodioze

24 Trëndafila

Bukuri Tekanjoze
USD 72.19

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.19

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.85

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.28

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO