Alghero Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 131.14

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 94.72

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

E dhimbsur
USD 72.86

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 102.00

Bashkim

24 trëndafila

Vdes për ty
USD 131.14

Vdes për ty

Trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 72.86

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.00

Urime

Trëndafila dhe orkide

Qejf
USD 131.14

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Lavdi
USD 72.86

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.72

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.29

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dashuri e Ftohtë
USD 72.86

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO