Andria Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mbyllje Hesapi
USD 95.41

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Krenare
USD 110.08

Krenare

12 Trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 132.10

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 73.39

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Vdes për ty
USD 132.10

Vdes për ty

Trëndafila

Urime
USD 102.75

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 73.39

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Përsosmëri
USD 73.39

Përsosmëri

6 Trëndafila

Lavdi
USD 73.39

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 95.41

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.08

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 132.10

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO