Angri Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Pafajësi
USD 132.55

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Fisnikëri
USD 95.73

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Misterioze
USD 95.73

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Unitet
USD 95.73

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Vdes për ty
USD 132.55

Vdes për ty

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 132.55

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 132.55

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 73.64

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Elegante
USD 110.46

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 103.10

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 73.64

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.73

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO