Anzio Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përqafime
USD 95.74

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 73.65

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Pajtim
USD 132.56

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 132.56

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 73.65

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Madhështore
USD 132.56

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 132.56

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 73.65

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Dashuri Për Natyrën
USD 103.11

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 73.65

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 73.65

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Urime
USD 103.11

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO