Arezzo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshje e Gjatë
USD 101.31

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Fyerje
USD 130.25

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Falënderim
USD 130.25

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.25

Vdes për ty

Trëndafila

Mikpritje
USD 101.31

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Dashuri ngurruese
USD 108.54

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 130.25

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Mjaft Më Kritikove
USD 72.36

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Fisnikëri
USD 94.07

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 72.36

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Kthjelltësi
USD 72.36

Kthjelltësi

8 trëndafila

Urime
USD 101.31

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO