Arzano Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përshtypje Që Zgjat
USD 130.55

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Vdes për ty
USD 130.55

Vdes për ty

Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 130.55

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 72.53

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 130.55

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Vetmi
USD 101.54

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 72.53

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Mendime Qiellore
USD 130.55

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Urime
USD 101.54

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 101.54

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.53

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Pajtim
USD 130.55

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO