Asti Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Hutim
USD 132.03

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Shëndet i Mirë
USD 95.35

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Vdes për ty
USD 132.03

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 73.35

Kthjelltësi

8 trëndafila

Urime
USD 102.69

Urime

Trëndafila dhe orkide

Guximtare
USD 132.03

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.35

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Buzëqeshëse
USD 73.35

Buzëqeshëse

Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.35

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.02

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 73.35

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 132.03

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO