Augusta Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kapem Pas Teje
USD 72.77

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Hare e ardhshme
USD 72.77

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 130.99

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 130.99

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Nënshtrim
USD 130.99

Nënshtrim

24 Trëndafila

Magjepsje
USD 72.77

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.99

Vdes për ty

Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 130.99

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Urime
USD 101.88

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.77

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.61

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.16

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO