Bergamo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Festim
USD 129.22

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Ashpërsi
USD 71.79

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Besnikëri
USD 100.50

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
E butë
USD 100.50

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Vdes për ty
USD 129.22

Vdes për ty

Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 129.22

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 71.79

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Frymëzim
USD 129.22

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 100.50

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 71.79

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.32

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Mashtrim
USD 71.79

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO