Biella Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mjaft Më Kritikove
USD 72.03

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Vdes për ty
USD 129.66

Vdes për ty

Trëndafila

Mashtrim
USD 72.03

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.85

Urime

Trëndafila dhe orkide

Përsosmëri
USD 72.03

Përsosmëri

6 Trëndafila

Lavdi
USD 72.03

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 93.64

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Joshje e Gjatë
USD 100.85

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Kënaqësi
USD 129.66

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.05

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 129.66

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Forcë
USD 93.64

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO