Brindisi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Martesë e Lumtur
USD 129.72

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Pranim
USD 72.07

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Plot Shkëlqim
USD 72.07

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 129.72

Vdes për ty

Trëndafila

Joshje
USD 93.69

Joshje

12 Trëndafila

Dashuri e Shenjtë
USD 129.72

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 93.69

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Urime
USD 100.90

Urime

Trëndafila dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 72.07

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 72.07

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Pavdekshmëri
USD 72.07

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.07

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO