Busto Arsizio Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Shpresë
USD 72.25

Shpresë

Gerbera

Falënderim
USD 130.04

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.92

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.04

Vdes për ty

Trëndafila

Paç Fat
USD 108.37

Paç Fat

12 Trëndafila

Gazmore
USD 72.25

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 72.25

Pranim Dashurie

Trëndafila

Urime
USD 101.14

Urime

Trëndafila dhe orkide

Shije e Mirë
USD 130.04

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 101.14

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 72.25

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.25

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO