Camaiore Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 130.96

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Vdes për ty
USD 130.96

Vdes për ty

Trëndafila

Urime
USD 101.86

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Delikate
USD 72.76

Delikate

12 Trëndafila

Gazmore
USD 72.76

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Lavdi
USD 72.76

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.59

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.14

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 130.96

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 130.96

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Mashtrim
USD 72.76

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 130.96

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO