Campi Bisenzio Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fisnike
USD 72.14

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.21

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Vdes për ty
USD 129.85

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 72.14

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Urime
USD 100.99

Urime

Trëndafila dhe orkide

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 72.14

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 100.99

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Hutim
USD 129.85

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Lavdi
USD 72.14

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 93.78

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.21

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 93.78

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO