Carmagnola Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Magjepsëse
USD 128.90

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 128.90

Vdes për ty

Trëndafila

Imagjinatë
USD 71.61

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 93.10

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Qejf
USD 128.90

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Gjithnjë besnike
USD 93.10

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.26

Urime

Trëndafila dhe orkide

Ego
USD 71.61

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 71.61

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 128.90

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Mbyllje Hesapi
USD 93.10

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 107.42

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO