Casal di Principe Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Magjepsje
USD 73.64

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Unitet
USD 95.74

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Vdes për ty
USD 132.56

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 73.64

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 73.64

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Martesë e Lumtur
USD 132.56

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Urime
USD 103.10

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 73.64

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.74

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 103.10

Besnikëri

24 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.47

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 132.56

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO