Casale Monferrato Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përsosmëri
USD 73.00

Përsosmëri

6 Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 94.90

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Vdes për ty
USD 131.40

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 102.20

Besnikëri

24 Trëndafila

Ego
USD 73.00

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 131.40

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 131.40

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Urime
USD 102.20

Urime

Trëndafila dhe orkide

Joshje Sekrete
USD 94.90

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 131.40

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Lavdi
USD 73.00

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.90

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO