Casalnuovo di Napoli Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 131.34

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Shëndet i Mirë
USD 94.85

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Vdes për ty
USD 131.34

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 72.96

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Joshje Sekrete
USD 94.85

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Urime
USD 102.15

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.15

Urime

Trëndafila dhe orkide

Hutim
USD 131.34

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Lavdi
USD 72.96

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.85

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.45

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Elegante
USD 109.45

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO