Cascina Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Vetmi
USD 102.61

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Serenatë
USD 131.92

Serenatë

Orkid

Bukuri Tekanjoze
USD 73.29

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 131.92

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 131.92

Vdes për ty

Trëndafila

Urime
USD 102.61

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 73.29

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 73.29

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 131.92

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.29

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.28

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.94

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO