Casoria Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 93.54

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 71.95

Kthjelltësi

8 trëndafila

Të Përkas Ty
USD 93.54

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 129.52

Vdes për ty

Trëndafila

Ngasje
USD 129.52

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përjetësi
USD 100.74

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 93.54

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Urime
USD 100.74

Urime

Trëndafila dhe orkide

E paharrueshme
USD 71.95

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 71.95

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 71.95

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 71.95

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO