Castelfranco Veneto Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bashkim
USD 101.56

Bashkim

24 trëndafila

Falënderim
USD 130.57

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Vetmi
USD 101.56

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 130.57

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Vdes për ty
USD 130.57

Vdes për ty

Trëndafila

Rrezikojmë
USD 72.54

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 72.54

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Urime
USD 101.56

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.54

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.30

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.81

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Strehim
USD 130.57

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO