Castrovillari Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshje
USD 94.37

Joshje

12 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 72.59

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Paç Fat
USD 108.89

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.67

Vdes për ty

Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 72.59

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Kujtime Të Hirshme
USD 72.59

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 72.59

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Urime
USD 101.63

Urime

Trëndafila dhe orkide

Durim
USD 72.59

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 130.67

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.59

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 72.59

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO