Cesano Boscone Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kthjelltësi
USD 72.09

Kthjelltësi

8 trëndafila

Vdes për ty
USD 129.76

Vdes për ty

Trëndafila

Urime
USD 100.92

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 129.76

Nënshtrim

24 Trëndafila

Dëshirë
USD 129.76

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 72.09

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.09

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 72.09

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 93.72

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 72.09

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Hutim
USD 129.76

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.13

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO