Ciampino Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përulësi
USD 72.31

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Entuziaste
USD 72.31

Entuziaste

Trëndafila

Vdes për ty
USD 130.16

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 72.31

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Frymëzim
USD 130.16

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 101.24

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.31

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.01

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.47

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 130.16

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Luks
USD 72.31

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Plot Shkëlqim
USD 72.31

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO