Colleferro Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuria e Gruas
USD 72.38

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri ngurruese
USD 108.56

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Vdes për ty
USD 130.28

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 72.38

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Kënaqësi
USD 130.28

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Urime
USD 101.33

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 94.09

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Puthje
USD 101.33

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.38

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.09

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.56

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Respekt
USD 101.33

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO