Cornaredo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Luks
USD 73.47

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Puthje
USD 102.86

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

E shijshme
USD 102.86

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 73.47

E hirshme

Karafila , trëndafila

Ngasje
USD 132.25

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 132.25

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 73.47

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Urime
USD 102.86

Urime

Trëndafila dhe orkide

Besnike
USD 102.86

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 95.52

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Lavdi
USD 73.47

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.52

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO