Crema Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Paqe
USD 71.47

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 100.05

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Elegancë
USD 71.47

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 128.64

Vdes për ty

Trëndafila

Festim
USD 128.64

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

E ëmbël
USD 71.47

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.05

Urime

Trëndafila dhe orkide

Shëndet i Mirë
USD 92.91

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Lavdi
USD 71.47

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 128.64

Vdes për ty

Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 92.91

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Kapem Pas Teje
USD 71.47

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO