Desenzano del Garda Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kapem Pas Teje
USD 72.84

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Entuziaste
USD 72.84

Entuziaste

Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 72.84

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 131.12

Vdes për ty

Trëndafila

Paç Fat
USD 109.26

Paç Fat

12 Trëndafila

Urime
USD 101.98

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 131.12

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Lavdi
USD 72.84

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Magjepsëse
USD 131.12

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.70

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Arratisu Me Mua
USD 72.84

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.26

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO