Empoli Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Hutim
USD 129.65

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

E paharrueshme
USD 72.03

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Dashuri e Braktisur
USD 129.65

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 108.04

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Vdes për ty
USD 129.65

Vdes për ty

Trëndafila

Flirtim
USD 72.03

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 72.03

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 100.84

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Urime
USD 100.84

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 72.03

Pranim Dashurie

Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 72.03

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.03

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO