Faenza Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Thjeshtësi Magjepsëse
USD 71.28

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 92.67

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 128.31

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 71.28

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Hare e ardhshme
USD 71.28

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Urime
USD 99.80

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 71.28

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 92.67

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 106.92

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 128.31

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Ndjenja Të Ngrohta
USD 92.67

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Elegante
USD 106.92

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO