Ferrara Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Të Dua Ende
USD 72.19

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Qejf
USD 129.95

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Magjepsje
USD 72.19

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 72.19

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Vdes për ty
USD 129.95

Vdes për ty

Trëndafila

Urtësi
USD 72.19

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 72.19

Pranim Dashurie

Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 108.29

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Mahnitëse
USD 129.95

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 129.95

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Urime
USD 101.07

Urime

Trëndafila dhe orkide

Durim
USD 72.19

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO